Dybkærgården
Bestyrelsesmedlem: Louise Jørgensen
e-mail: Louise_jorgensen@yahoo.dk tlf.: 41324969

Personale repræsentant: Tina Bang,

e-mail: tina.bang2@silkeborg.dk tlf 30345706

Elverhøjen
Bestyrelsesmedlem: Camilla Østerdal

e-mail:camillaosterdal@outlook.com Tlf.: 28799111

Bestyrelsesmedlem: Thomas Molkenberg
e-mail: thomas@molkenberg.nu Tlf.: 22136595

Suppleant: Torben Wils
e-mail: Wils@privat.dk tlf.: 21214414

Tumlehøjen
Bestyrelsesmedlem: Mette Færby

e-mail: mettefoerby@hotmail.com  tlf.: 61662436

Bestyrelsesmedlem: Pernille Hjorth

e-mail: Pernille.falk.hjorth@.com  tlf.: 28358207

Supplant: Malene Nielsen
e-mail: malenek_frahm@hotmail.com  tlf.: 51248820

Personale repræsentant: Mari-Ann Henriksen
e-mail: Mari-ann.henriksen@silkeborg.dk tlf.: 30514164


Skovbuen
Bestyrelsesmedlem: Mia Pontoppidan
e-mail: mia_p@stofanet.dk tlf.:22151704

Bestyrelsesmedlem: Naja Benigna Jensen
e-mail: najabenigna@gmail.com  

Supplant: Nadia Phillip

e-mail: n.møller@hotmail.com tlf.:27821749

Personale repræsentant: Pernille Elfrom Hansen
e-mail pernilleelfrom.hansen@silkeborg.dk

Institutionsleder: Jytte Borghus
e-mail jytte.borghus@silkeborg.dk tlf.:30310824

Dagligleder Skovbuen: Charlotte Hedvall
e-mail: Charlotte.Hedvall@silkeborg.dk tlf.: 89704430